Hoʻohui ʻāwīwī wikiwiki

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    ʻO FTTH SC/APC Hoʻokahi ʻano Optical Fiber Cable Hoʻohui Hoʻohui wikiwiki wikiwiki no ka papahana hoʻokomo ʻana i ke kelepona.

    Noi:

    1. Hiki ke hoʻohana ʻia ka papahana FTTH
    2. Hiki ke hoʻokomo ʻia ke kahua
    3. ʻO ka wikiwiki, maʻalahi, pololei
    4. Kūʻai maikaʻi
    5. Lawelawe
    6. Hoʻokomo ʻia ma lalo o 2 mau minuke
    7. ʻO ka hana optical hilinaʻi a ʻoi aku ka maikaʻi
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    ʻO ka mea hoʻohui wikiwiki (i kapa ʻia ʻo " No-Polish Connector ", "Pre-polish Connector" a i ʻole " Fast Connector ”) he mea maʻalahi ke hoʻokomo.ʻAʻohe mea hana a jig paha.He laulā ia no 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / Flat Cable.

    Hoʻolālā ʻia ka Mechanical Field-Mountable Fiber Optic Connector (FMC) e maʻalahi i ka pilina me ka ʻole o ka mīkini fusion splicing.He hui wikiwiki kēia mea hoʻohui e koi wale i nā mea hana hoʻomākaukau fiber maʻamau: mea hana hoʻokaʻawale uwea a me ka ʻoki pulu.Hoʻohana ka mea hoʻohui i ka Fiber Pre-Embeded Tech me ka ceramic ferrule kiʻekiʻe a me ka alumini alumini V-groove.Eia kekahi, hoʻolālā akaka o ka uhi ʻaoʻao e hiki ai ke nānā ʻike.

    He hana kiʻekiʻe, maʻalahi e hoʻohana i ka mea hoʻohui fiber optic mechanical.Hiki ke hoʻohana nui ʻia i ka FTTH drop cable pili a me ka pilina pili